Biustonosz miękki idealny dla każdej kobiety

Bez wątpienia do najczęściej wybieranych rodzajów staników należą usztywniane biustonosze – nie wiedzieć czemu. Zwykle uważa się, że kształtują one lepiej biust niż biustonosze miękkie, a także lepiej go podtrzymują, jednak jeśli dobrze dobierze się biustonosz miękki, będzie on tak samo dobrze spełniał swoją rolę. Może zaś mieć o wiele więcej zalet niż tak często wybierane biustonosze z usztywnianymi miseczkami. Jakie?

Dlaczego miękki stanik może być lepszy?

Miękkie biustonosze mają tę ważną przewagę, że są cienkie, na upały więc są znacznie lepsze niż staniki z grubą warstwą gąbki, zwłaszcza jeśli chodzi o duże push-upy. Dzięki temu są też znacznie wygodniejsze – wiele kobiet narzeka, że usztywniane staniki przypominają pancerze, co może stwarzać dyskomfort nie tylko w ciepłe dni.

Kolejną bardzo ważną zaletą wygodnego miękkiego biustonosza jest fakt, że nadaje on naturalny kształt biustu. Wyglądają więc o wiele lepiej niż czasem dające sztuczny wygląd staniki z push-upem czy nawet zwykłe usztywniane, a także nie powiększają piersi. Takie biustonosze powinny więc wybierać panie, którym nie zależy na efekcie optycznego powiększenia piersi, a więc przeciwnie – chcą je pomniejszyć. Miękkie staniki sprawdzają się w tym świetnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bielizna damska i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *